Kadınca

Tırnak Kırılmalarını Önleyecek Bakım Önerileri

Tırnak, özellikle bayanlar Açısından, ellerin bakımlı oldugunu gösteren baş özelliklerden birisidir. Ellere estetik görünüm kazandırır Bir. Renk renk ojeler, Çeşitli bakımlar, manikürler derken saatlerce onlarla ilgilenmekten bıkmayız safra.

Sağlık Bir tırnak onu gün 0,5 milimetre Kadar uzar. Pembe A.Ş. hafif Bombeli Bir ​​Görünümü Vardır. Ele sadece sadece hoş bir goruntu kazandırma. Cardio ZAMANDA maddeleri, cisimleri Daha İyi kavrama olanağı Sağlar ziyaretinde HERHANGİ Bir dýþ etkiye Karşı parmaklarımıza koruma Sağlar. Ancak SON ZAMANLARDA birçok birey tırnak kırılmaları Yaşıyor. Tırnak, ya Istenilen boyuta Daha ulaşamadan kırılıyor ya da uzuyor göster Fakat en ufak darbede Bir direk Olarak kırılıyor. Doğal Olarak bu durum özellikle Kadınların birtakım Çözüm yolları aramasına yol açmaktadır. Bu yazıda sizlerle tırnak kırılmaları adına geliştirilmiş evde yapılabilecek Uygulamaları paylaşacağız.

Tırnak Kırılmasını Önleyecek Bakım Önerileri

Tırnak genelde, özellikle saç ziyaretinde tırnak vitamini Olarak tabir edilen B7- H vitamini eksikliğinden Kırılır. AYRICA, demir, Kalsiyum, çinko magnezyum Eksikliği de ziyaretinde tırnak kırılmaları olmaktadır sebep na. Bu Yüzden ilk Olarak beslenmenize dikkat edin. Bol bol, proteinli gıdalar, sebze meyve Tüketin ettik. Ancak Eklendi bunun yanı Sıra tırnaklarınıza Bakım da Yapabilirsiniz. Örneğin, kozmetik dükkanlarında tırnak koruyucu Olarak Geçen ojeler bulunmakta. Bunları sürerek tırnağınızı kalınlaştırıp kolay kırılmasını engelleyebilirsiniz.

Bir Diğer Yöntem de, normal Olarak sürdüğünüz ojeleri, iki ya da üç kat sürerek tırnak uzatma yolu. Bu sayede yine tırnağınızı iki, üç katman kalınlaştırmış olursunuz ziyaretinde bu da uzama sürecindeki erken ya da çabuk kırılmalara engel olur. Ayni ZAMANDA tırnağınızı şekillendirirken, törpüyle kenarındaki sivrilikleri giderip oval şeklinde Bir görünüm kazandırırsanız yine tırnaklarınızın takılıp da kırılması engellersiniz.

Kolay Kırılan tırnaklar Click doğal ziyaretinde evde hazırlanabilecek bakımlar da uygulayabilirsiniz. Zeytinyağının icine birkac damla sıkarak bunu Bir Kapta karıştırın. DAHA SONRA parmaklarınızı bu kabin İÇERİSİNDE bekletin. Sonra yıkayın. Bunu birkac Hafta önemli uygularsanız silahını Haftada İÇERİSİNDE Daha kalın oldugunu mutlaka hissedeceksiniz. Bunu sadece sadece limon suyunda bekleterek de Yapabilirsiniz seçim Sizin. Ya da Bir kasenin icine elinizin dayanabileceği sıcaklıkta Bir Su içerisine biraz sirke, biraz zeytinyağı, Küçük Bir miktar tuz kullanarak da bu tarifi uygulayabilirsiniz. Elinizi yine Bir Süre bu KARIŞIM İÇERİSİNDE bekletip Daha Sonra yıkıyorsunuz. Haftada onu gün Düzenli Olarak uygularsanız memnun kalacağınızdan SONUÇ alacağınızdan eminiz ettik. Ancak Bunların çoğu yerin epey yanı Sıra beslenmenize de dikkat etmelisiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir